"Hauz City" - išskirtinis būstas Kalnėnuose
Padidinti
"Hauz City" - išskirtinis būstas Kalnėnuose "Hauz City" - išskirtinis būstas Kalnėnuose "Hauz City" - išskirtinis būstas Kalnėnuose "Hauz City" - išskirtinis būstas Kalnėnuose "Hauz City" - išskirtinis būstas Kalnėnuose "Hauz City" - išskirtinis būstas Kalnėnuose "Hauz City" - išskirtinis būstas Kalnėnuose "Hauz City" - išskirtinis būstas Kalnėnuose "Hauz City" - išskirtinis būstas Kalnėnuose "Hauz City" - išskirtinis būstas Kalnėnuose "Hauz City" - išskirtinis būstas Kalnėnuose

Išskirtinis kotedžų projektas Kalnėnų gyvenvietėje, vos 6 km arba 10 minučių automobiliu nuo Vilniaus senamiesčio! 

LIKO PASKUTINIS kotedžas!

Apie gyvenvietę

Kalnėnai viena patraukliausių gyvenviečių sostinėje. Šiuo metu tai sparčiai besivystantis ir gerą vardą užsitarnavęs mikrorajonas, kuris yra itin patrauklus naujakuriams dėl gamtos apsupties, įspūdingų panoramų ir išskirtinės galimybės Katedros aikštę pasiekti vos per 10 minučių. Tai puikus pasirinkimas žmonėms norintiems ramybės, privatumo, nuosavo būsto ir erdvės, tačiau pernelyg nenutolstant nuo miesto centro. Šalia gyvenvietės driekiasi Ribiškių kraštovaizdžio draustinis bei Pavilnių regioninis parkas. Mėgstantys aktyvų poilsį taip pat nenusivils – netoliese Nemėžio ežeras su “Wake town” pramogomis, Liepkalnio kalnas su žiemos slidinėjimo trasomis. 5 minučių atstumu nauji prekybos centrai „Nørdika“, „Ikea“, „Senukai“.

Apie projektą

Per pirmąjį statybų etapą sėkmingai pastatyti ir parduoti visi 26 kotedžai. Antrajame etape baigiami statyti 20 skirtingo ploto (nuo 80 iki 135 m2) ir suplanavimo kotedžų. Ypatingas dėmesys skiriamas pastatų architektūrai – modernūs ir ilgaamžiai eksterjero sprendimai, dideli vitrininiai langai, funkcionaliai ir patogiai suplanuotos vidaus erdvės, aukštos kambarių lubos, papildoma erdvė pastogėje.

Didžiuosiuose kotedžuose išskirtas atskiras aukštas tėvams, kuriame – miegamasis, balkonas, drabužinė, vonia ir darbo kambarys, aukštas vaikams, kuriame – 3 miegamieji ir vonios kambarys, ir bendras aukštas visai šeimai, kuriame – svetainė ir virtuvė.  Mažesnio ploto kotedžų pirmame aukšte yra svetainė ir virtuvė, antrame aukšte - 3 miegamieji ir vonios kambarys. Galimi suplanavimo pakeitimai.

Kiekvienas kotedžas turi nuosavą 1,5–2,5 arų žemės sklypą su medine terasa. Naujakurių jaukumui ir patogumui pasirūpinta visa kvartalo infrastruktūra: atvestos miesto komunikacijos, asfaltuotas privažiavimo kelias, įrengti šaligatviai, apšviestos gatvės, aptverti ir apželdinti sklypai, įrengtos lauko terasos, bendrojo naudojimo vaikų žaidimų bei poilsio aikštelės ir didelė aikštelė gyventojų automobiliams statyti. Kotedžą galima rinktis su daline vidaus apdaila arba įrengtą „iki raktų“.

Projekto privalumai

• Modernūs eksterjero sprendimai.
• Itin funkcionaliai ir praktiškai suplanuotas vidus.
• Visiškai sutvarkyta kvartalo aplinka, miesto komunikacijos.
•  Vos 6 kilometrai nuo Vilniaus senamiesčio.
• Strategiškai patogi vieta ir gera susisiekimo sistema.
• Išplėtota prekybos centrų ir paslaugų infrastruktūra.
• Pavilnių regioninio parko ir Ribiškių draustinio kaimynystė.
• Kotedžas „iki raktų“ pagal kiekvieno skonį ir finansines galimybes.

Papildomą informaciją Jums suteiks

ŽILVINAS STEIBLYS
Mob. +370 620 11422
El. p. zilvinas@apus.lt

PARTNERIAI:

Apie mus

APUS TURTAS - ilgametę darbo patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti paslaugas nekilnojamojo turto srityje.

Kontaktai

Žalgirio g. 135, LT-08217, Vilnius
Telefonas 8 627 96 605
El. paštas info@apus.lt

Privatumas

Slapukų politika


Copyright © UAB APUS TURTAS 2008-2019