Kamb.
Plotas
Metai
Kaina
Paieška pagal raktinius žodžius
Gynėjų g., Vilniuje, Vilniaus m. sav.
Padidinti
Gynėjų g., Vilniuje, Vilniaus m. sav. Gynėjų g., Vilniuje, Vilniaus m. sav. Gynėjų g., Vilniuje, Vilniaus m. sav. Gynėjų g., Vilniuje, Vilniaus m. sav. Gynėjų g., Vilniuje, Vilniaus m. sav. Gynėjų g., Vilniuje, Vilniaus m. sav. Gynėjų g., Vilniuje, Vilniaus m. sav. Gynėjų g., Vilniuje, Vilniaus m. sav. Gynėjų g., Vilniuje, Vilniaus m. sav. Gynėjų g., Vilniuje, Vilniaus m. sav. Gynėjų g., Vilniuje, Vilniaus m. sav. Gynėjų g., Vilniuje, Vilniaus m. sav. Gynėjų g., Vilniuje, Vilniaus m. sav. Gynėjų g., Vilniuje, Vilniaus m. sav. Gynėjų g., Vilniuje, Vilniaus m. sav. Gynėjų g., Vilniuje, Vilniaus m. sav. Gynėjų g., Vilniuje, Vilniaus m. sav. Gynėjų g., Vilniuje, Vilniaus m. sav. Gynėjų g., Vilniuje, Vilniaus m. sav.

Parduodami prabangūs, erdvūs ir perspektyvūs 3 kambarių apartamentai strateginėje vietoje – Vilniaus centre, Gynėjų g. Iš apartamentų atsiveria vaizdinga miesto panorama: Gedimino pilis ir Vilniaus Senamiestis vienoje pusėje, kitoje matyti sutvarkyta Neries krantinė ir Žvėrynas.

APIE APARTAMENTUS: 3 k., 96,34 kv. m apartamentai Vilniaus centre, Gynėjų g. Šeštame aukšte (iš 9). Langai nukreipti į rytų ir vakarų puses, todėl apartamentai yra nuolat šviesūs, šilti ir jaukūs.

YPATUMAS: Apartamentai suteikia išskirtinę galimybę mėgautis solidžiu, stilingu ir prabangiu gyvenimu Vilniaus centre. Be to, tai – patikima NT investicija!

SUPLANAVIMAS IR ĮRENGIMAS: Apartamentai funkcionaliai suplanuoti, įrengti naudojant aukštos kokybės medžiagas, su visa buitine technika. Šviesios ir aukštos (2,8 m) patalpos. Erdvus holas (su sienine talpia spinta), iš kurio patenkama į visas patalpas. Stilinga svetainė–valgomasis elegantiškai sujungtas su moderniai įrengta virtuve (50,26 kv. m). Du atskirti kambariai, šiuo metu naudojami kaip pagrindinis miegamasis (19,35 kv. m) ir darbo vieta (16,62 kv. m) gali būti savininkų ir vaikų/svečių miegamieji. Erdvus, klasikiniu būdu įrengtas vonios kambarys (su WC) (6,5 kv. m) yra greta pagrindinio miegamojo. Yra galimybė įrengti antrąjį vonios kambarį (yra vandens įvadai) prie kito miegamojo. Talpi drabužinė (3,68 kv. m), į kurią patenkama iš holo. Erdvus balkonas, esantis greta svetainės-valgomojo, gali būti įstiklintas ir tapti unikalia terasa įspūdingiems saulėlydžiams ir panoramai mėgautis, privačiam laisvalaikiui leisti. Butas tvarkingas. Sienos dažytos, kai kur – tapetuotos. Natūralios medienos vidaus durys ir grindys kambariuose, vonioje – plytelės. Vitrininiai, kokybiški aliuminio langai. Centrinis šildymas. Įrengta oro kondicionavimo sistema. Bute šarvo durys, lauko durys su domofonu. Erdvus, modernus liftas su veidrodžiu. Tvarkinga, stilinga ir rakinama laiptinė.
Didelis lankstumas buto patalpoms pertvarkyti ir pritaikyti individualiems poreikiams, nes visos sienos buto viduje gali būti pertvarkomos, nėra nė vienos nešančiosios konstrukcijos.

APIE NAMĄ: Prestižinis, 2006 m. monolitinis, išskirtinės architektūros ir kokybės pastatas, pasižymintis pažangiais ir autonomiškais inžinieriniais sprendimais. Tai – daugiafunkcinės paskirties kompleksas, kuriame įrengti stilingi butai, įsikūrę modernūs biurai, parduotuvės, restoranai ir paslaugų centrai. Šiuolaikinė valdymo ir administravimo sistema. Atskiros laiptinės patekti į butus. Privatumas, prestižinė kaimynystė ir saugumas (bendrų erdvių video stebėjimas 24 h).

VIETA: Patogi ir strategiškai patraukli vieta Vilniaus miesto centre, greta LR Seimo. Butas yra prestižiniame moderniame pastate, kuris yra gerai matomas ir patogiai pasiekiamas iš skirtingų Vilniaus miesto vietų, važiuojant tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu. Šalia yra pėstute lengvai pasiekiami Gedimino ir Konstitucijos prospektai, Katedros aikštė ir visas Vilniaus senamiestis, taip pat rekreacijai pritaikyta Nėries krantinė, Žvėrynas ir Vingio parkas.

PARKINGAS: Atskirai parduodama vieta požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje (-2 aukštas) už papildomą 37 500 Eur kainą.

Greta įsikūrusios parduotuvės, prestižiniai vaikų darželiai ir kitos ugdymo įstaigos, restoranai, kavinės, biurai ir kiti svarbūs miesto objektai.

Kontaktinis asmuo Jurgita Marcinkutė, mob. tel. 8 614 21511, el. p. [email protected] Daugiau panašių pasiūlymų www.apus.lt

360.000 EUR
 • 1 kv. m kaina
  3.737 EUR
 • ID
  62350
 • Savivaldybė
  Vilniaus m. sav.
 • Miestas
  Vilniaus m.
 • Gatvė
  Gynėjų g.
 • Kambarių skaičius
  3
 • Aukštas
  6/9
 • Plotas (kv. m)
  96.34
 • Namo tipas
  Monolitas
 • Statybos metai
  2006
 • Šildymas
  Centrinis
 • Baldai
  Su baldais
 • Įrengimas
  Tvarkingas
 • Ypatumai
  Balkonas, Kodinė laiptinės spyna, Šarvuotos durys, Buitinė technika, Vieta automobiliui, Tamsusis kambariukas
ŽINUTĖ