Santariškių namai
Padidinti
Santariškių namai Santariškių namai Santariškių namai Santariškių namai Santariškių namai

„Santariškių namai" - tai nauja ir moderni mažaaukščių namų gyvenvietė Vilniuje, apsupta Verkių regioninio parko su puikiai išvystyta infrastruktūra.

 

Mažaaukščių namų gyvenvietė įsikūrusi Santariškėse, Verkių parko kaimynystėje yra ideali aplinka vaikų turinčioms ir aktyvų poilsį mėgstančioms šeimoms. Iš čia miesto centrą lengva pasiekti ne tik nuosavu automobiliu, bet ir visuomeniniu transportu. Šalia namų yra viešojo transporto stotelė. Gyvenvietę juosia  2 670 ha dydžio Verkių regioninio parkas, todėl čia negirdėti miesto triukšmo, o oras - visuomet tyras, nes apie 77 proc. parko teritorijos sudaro miškai. Šalia gyvenvietės vingiuoja 6 km ilgio dviračių ir pėsčiųjų takas, netoliese ir slidinėjimo takai.

 

Gyventoju patogumui kaimynystejė veikia parduotuvė „IKI ekspress", grožio salonas, odontologijos klinika. Didesnius prekybos centrus - „RIMI", „NORFA" ir „IKI" automobiliu iš Santariškių namų galima pasiekti per dešimtį minučių. Tiek pat laiko užtruks kelionė automobiliu iki Jeruzalės ir Baltupių vidurinių mokyklų ir Baltupiuose veikiančių vaikų darželių „Šermukšnėlė" bei „Gintarėlis". Vos už kelių minučių kelio viena didžiausių Vilniaus miesto ligoninių.

Kontaktinis asmuo - Giedrius Bagočiūnas, 869882509, [email protected] 

PARTNERIAI:

Apie mus

APUS TURTAS - ilgametę darbo patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti paslaugas nekilnojamojo turto srityje.

Kontaktai

Žalgirio g. 135, LT-08217, Vilnius
Telefonas 8 627 96 605
El. paštas [email protected]

Privatumas

Slapukų politika


Copyright © UAB APUS TURTAS 2008-2022