Verslo centras "Vilniaus Vartai"
Padidinti
Verslo centras "Vilniaus Vartai" Verslo centras "Vilniaus Vartai" Verslo centras "Vilniaus Vartai" Verslo centras "Vilniaus Vartai" Verslo centras "Vilniaus Vartai" Verslo centras "Vilniaus Vartai" Verslo centras "Vilniaus Vartai"

Pačiame Vilniaus centre, greta Gedimino prospekto, „Vilniaus vartų“ komplekse išnuomojamos įrengtos komercinės patalpos kavinei/restoranui su parduotuve. Patalpos išsidėsčiusios per du aukštus, pilnai įrengtos, su baldais ir restorano įranga.

“Vilniaus vartai” – biurų, komercinių bei gyvenamųjų patalpų kompleksas – vienas naujausių ir įdomiausių projektų. Pirmaujantis funkcionalumas ir universalumas, aukščiausios kokybės interjero ir eksterjero medžiagos, modernios vidinės bei išorinės erdvės, taip pat specialios technologijos ir infrastruktūra, užtikrina projekto išskirtinumą tarp visų Vilniuje vykdytų projektų. Kompleksas įgyvendintas lengvai pasiekiamoje ir strategiškai patrauklioje vietoje centrinėje miesto dalyje, greta LR Seimo. Šalia yra ir kitos valstybinės institucijos, prekybos centras „Panorama“, biurų kvartalas „Verslo Trikampis“, kiti verslo centrai.

Susisiekimas

“Vilniaus vartai” yra Geležinio Vilko, Gynėjų ir A. Tumėno g. sankirtoje. Tai užtikrina lengvą pasiekiamumą iš skirtingų miesto vietų, važiuojant tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu. Ranka pasiekiamas Konstitucijos prospektas, Gedimino prospektas, Katedros aikštė bei Vilniaus senamiestis.

Komplekso paskirtis

“Vilniaus vartai” yra daugiafunkcinės paskirties kompleksas. Jį sudaro keli pastatai: prekybinių patalpų korpusai, gyvenamosios paskirties statiniai ir A klasės biurai. Komplekse veikia restoranas, baras ir naktinis klubas.

Inžinieriniai sprendimai

Jaukią ir funkcionalią darbo aplinką užtikrina pažangūs inžinieriniai sprendimai, aukščiausius reikalavimus atitinkančios ryšių bei kompiuterinių tinklų sistemos, šiuolaikinė valdymo ir administravimo sistema. Komplekso perimetrą stebi vaizdo kameros. Po komercinių patalpų pastatais įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės. Automobilių stovėjimo vietos yra ir priešais pastatus, kas ypatingai patogu atvykstantiems klientams.

Galime pasiūlyti A klasės įrengimo ofiso patalpų, patalpų parduotuvėms, restoranams.

 

Kontaktinis asmuo:

Laima Kazlauskaitė

Tel. 8 657 82 170

El. paštas [email protected]

PARTNERIAI:

Apie mus

APUS TURTAS - ilgametę darbo patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti paslaugas nekilnojamojo turto srityje.

Kontaktai

Žalgirio g. 135, LT-08217, Vilnius
Telefonas 8 627 96 605
El. paštas [email protected]

Privatumas

Slapukų politika


Copyright © UAB APUS TURTAS 2008-2020