Verslo centras "JIN & JAN"
Padidinti
Verslo centras "JIN & JAN" Verslo centras "JIN & JAN"

JIN&JAN.

 

Tai biurų ir prekybinių patalpų verslo centras greta Laisvės prospekto ir Narbuto g. sankirtos, Mėnulio g. 7. pastatytas 2008 m. Devynių aukštų administraciniame pastate yra 3606 m² patalpų. Pirmasis pastato aukštas skirtas prekybinei veiklai, nuo antrojo - įsikūrę biurai.

 

PASTATO TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS.
Pastate įdiegtos vėdinimo, šildymo ir šaldymo sistemos, kompiuteriniai tinklai, apsaugos ir priešgaisrinės sistemos, greitaeigiai liftai, yra galimybė įrengti patalpas pagal nuomininko pageidavimus.

PUIKI VIETA
Verslo centras Jin&Jan yra sparčiai besivystančioje Vilniaus dalyje, šalia judrios Laisvės prospekto ir Narbuto g. sankryžos, vos 5 min. kelio nuo Konstitucijos pr. ir tik 3 km iki centro

TRANSPORTAS.
Išplėtota projekto infrastruktūra, puikus matomumas bei pasiekiamumas tiek nuosavu, tiek visuomeniniu transportu užtikrins patogų susisiekimą (kelių šimtų metrų spinduliu yra net keturios autobusų/troleibusų stotelės). Tiek nuomininkai, tiek jų klientai išvengs gaišaties transporto kamščiuose. Įrengta erdvi požeminė ir antžeminė automobilių stovėjimo aikštelės.

Austėja Čybaitė - Kučė,  tel. 8 609 65031, el.p. [email protected]

PARTNERIAI:

Apie mus

APUS TURTAS - ilgametę darbo patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti paslaugas nekilnojamojo turto srityje.

Kontaktai

Žalgirio g. 135, LT-08217, Vilnius
Telefonas 8 627 96 605
El. paštas [email protected]

Privatumas

Slapukų politika


Copyright © UAB APUS TURTAS 2008-2024