"Pavilnio aura" - modernios architektūros ir gamtos grožio harmonija
Padidinti
"Pavilnio aura" - modernios architektūros ir gamtos grožio harmonija "Pavilnio aura" - modernios architektūros ir gamtos grožio harmonija "Pavilnio aura" - modernios architektūros ir gamtos grožio harmonija "Pavilnio aura" - modernios architektūros ir gamtos grožio harmonija "Pavilnio aura" - modernios architektūros ir gamtos grožio harmonija "Pavilnio aura" - modernios architektūros ir gamtos grožio harmonija "Pavilnio aura" - modernios architektūros ir gamtos grožio harmonija "Pavilnio aura" - modernios architektūros ir gamtos grožio harmonija "Pavilnio aura" - modernios architektūros ir gamtos grožio harmonija "Pavilnio aura" - modernios architektūros ir gamtos grožio harmonija "Pavilnio aura" - modernios architektūros ir gamtos grožio harmonija "Pavilnio aura" - modernios architektūros ir gamtos grožio harmonija "Pavilnio aura" - modernios architektūros ir gamtos grožio harmonija "Pavilnio aura" - modernios architektūros ir gamtos grožio harmonija "Pavilnio aura" - modernios architektūros ir gamtos grožio harmonija "Pavilnio aura" - modernios architektūros ir gamtos grožio harmonija
Nr.Namo plotas (kv. m)ĮrengimasKainaBūsena
1 70 Dalinė apdaila 80.000 EUR Laisvas
3 105 Dalinė apdaila 100.000 EUR Laisvas

ATVIRŲ DURŲ DIENA PROJEKTE "PAVILNIO AURA"

Spalio 29 d. (ketvirtadienį) 12.00-17.00 val.

REZERVUOKITE JUMS PATOGŲ LAIKĄ APŽIŪRAI:

Tel. 8 620 11 422, el. p. [email protected]

 

"PAVILNIO AURA" - išskirtinis būstas Pavilnių regininio parko apsuptyje, vos 9 km nuo Vilniaus centro!

 

 

VISĄ DEŠIMTMETĮ kurdami gyvenamųjų namų projektus išmokome įsiklausyti į šiandienos klientų lūkesčius ir kas kartą pasiūlyti vis išskirtinesnį produktą. Naujausias mūsų projektas yra absoliučiai unikalus ir neturintis analogų gyvenamojo būsto rinkoje. Kviečiame jį įvertinti ir Jums!
 
MODERNAUS STILIAUS NAMAI suprojektuoti maksimaliai išsaugant gyventojų privatumą, patogią ir saugią aplinką bei užtikrinant visišką ramybę. Namai išsidėstę unikalioje vietoje, kurią supa nuostabus Pavilnių regioninis parkas. Dideli vitrininiai langai leidžia stebėti gamtos ir miško grožį skirtingais metų laikais, o paukščių čiulbėjimas atsipalaiduoti. Visa ši harmonija pasiekiama įsikūrus vos 8 km arba 15 minučių automobiliu nuo miesto centro. Šalia esantys privatūs bei valstybiniai darželiai, mokyklos bei visuomeninis transportas sukuria šiai vietai dar daugiau pridėtines vertės ir patogumo ypatingai šeimoms su įvairaus amžiaus vaikais.
 
PROJEKTE SIŪLOMI 70, 80 ir 105 kv. m mažaaukščiai blokuoti gyvenamieji namai. Kiekvienas namas turi nuosavą žaliuojantį kiemą su erdvia medine terasa, vietą 2 automobiliams ir atskirą įėjimą. Atskiri įėjimai suteikia daugiau privatumo, o nuosavas kiemas leidžia mėgautis puikiu laiku su šeima ir draugais. Jauki svetainės ir valgomojo zona, miegamieji bei vonios kambariai suprojektuoti maksimaliai patogiam šeimos gyvenimui. Išskirtinai aukštos miegamųjų lubos leidžia turėti papildomą plotą – mansardą (antresolę), kurioje galima įsirengti dar vieną kambarį, darbo zoną, erdvę poilsiui ar pramogoms. 
 
NAMAI STATOMI PAGAL A+ ENERGETINIO NAUDINGUMO REIKALAVIMUS, kas sąlygoja mažus šilumos nuostolius ir svarbiausia – ypatingai mažas šildymo bei kitas eksploatacines sąnaudas. 
 
JEI ŠIUO METU IEŠKOTE stilingo, idomaus ir išskirtinio būsto šis projektas ko gero pats geriausias pasirinkimas Jums.
 
NAMŲ KAINOS
70 kv. m namų kaina nuo 80’000 EUR.
80 kv. m namų kaina nuo 95’000 EUR.
105 kv. m namų kaina nuo 100’000 EUR.
 
KVIEČIAME susisiekti, atvykti ir apžiūrėti: 
Tel. 8 620 11 422, el. p. [email protected]

Namai ir kainos
Plotas
Kaina
Parduodami namai
  • Pigiausi viršuje
  • Brangiausi viršuje
  • Naujausi viršuje
  • Seniausi viršuje
80.000 EUR
Sublokuotas, Vilniaus m., Pavilnys, Džiaugsmo g.
  • Namo plotas: 70 kv. m
  • Sklypo plotas: 1.5 a
  • Įrengimas: Dalinė apdaila
2020.02.28
80000.0
100.000 EUR
Sublokuotas, Vilniaus m., Pavilnys, Džiaugsmo g.
  • Namo plotas: 105 kv. m
  • Sklypo plotas: 1.5 a
  • Įrengimas: Dalinė apdaila
2020.07.21
100000.0
PARTNERIAI:

Apie mus

APUS TURTAS - ilgametę darbo patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti paslaugas nekilnojamojo turto srityje.

Kontaktai

Žalgirio g. 135, LT-08217, Vilnius
Telefonas 8 627 96 605
El. paštas [email protected]

Privatumas

Slapukų politika


Copyright © UAB APUS TURTAS 2008-2020