Verslo centras BH-92
Padidinti
Verslo centras BH-92 Verslo centras BH-92 Verslo centras BH-92 Verslo centras BH-92 Verslo centras BH-92 Verslo centras BH-92 Verslo centras BH-92 Verslo centras BH-92

Verslo centras BH-92, Žalgirio g. 92.

BH-92 yra pastatyta dešiniajame Neries krante, netoli Vilniaus savivaldybės pastato ir aplink jį besiformuojančių šiuolaikinės architektūros objektų. Projektuojant šį gyvenamąjį verslo centrą, buvo nuspręsta fasado apdailai panaudoti šiuolaikines, natūralias medžiagas – keramiką ir stiklą, dėl kurių pastatas įgavo daugiau prabangos ir solidumo.

Pastatas ir aplinka

Pastatas susideda iš dviejų komercinių zonų – biurų patalpų ir prekybinių arba kitos paskirties komercinių patalpų, kurių bendras plotas – daugiau kaip 9000 kv.m. BH-92 yra darbui ir gyvenimui skirta erdvė, sukurianti ypatingą darbo aplinką su puikiais vaizdais į žaliąją Ozo kalvą ir centrinę Vilniaus miesto dalį (su didelėmis galimybėmis sukurti norimą šiuolaikinį interjero dizainą) ir patogiomis automobilių stovėjimo aikštelėmis.

Darbo erdvė

Per devynis pastato aukštus yra išsidėsčiusios patogios biurų patalpos, kurių plotai yra nuo 100 iki 500 m2 su gražiais vaizdais į Ozo kalvą (centrinės miesto dalies privilegijos, puikus susisiekimas, 250 vietų automobilių stovėjimo aikštelė). Unikali architektūra. Aukštos kokybės natūralios fasado medžiagos, pati moderniausia vėdinimo-kondicionavimo sistema esminiai dalykai, kuriant biurų apartamentus. Suplanuota vidaus erdvė leidžia sukurti komfortišką ir produktyvią darbo aplinką.

 

Kontaktinis asmuo:

Austėja Čybaitė - Kučė,  tel. 8 609 65031, el. p. [email protected]

PARTNERIAI:

Apie mus

APUS TURTAS - ilgametę darbo patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti paslaugas nekilnojamojo turto srityje.

Kontaktai

Žalgirio g. 135, LT-08217, Vilnius
Telefonas 8 627 96 605
El. paštas [email protected]

Privatumas

Slapukų politika


Copyright © UAB APUS TURTAS 2008-2024