Verslo centras "North star"
Padidinti
Verslo centras "North star" Verslo centras "North star" Verslo centras "North star" Verslo centras "North star"

 

 

„NORTH STAR“ – biurai po laiminga žvaigžde.

 

Modernūs technologiniai sprendimai – patogi darbo aplinka.
 

 

 

Šiuolaikiškos inžinerinės sistemos. Biurų pastato funkcionavimą užtikrins atitinkamo galingumo elektros sistemos. Natūralų vėdinimą pastate papildys naujausios šildymo, vėsinimo ir vėdinimo sistemos, kurios nekelia didelio triukšmo bei negadina interjero. Jos užtikrins puikias darbo sąlygas bei padidins darbo našumą. Atsižvelgiant į nuomininkų poreikius pastate suprojektuotas šiuolaikiškas informacinių technologijų tinklas (6E), kuris turės dideles galimybes: platų išorinių jungčių spektrą, kabelinius statvamzdžius, galimybę organizuoti bevielį ryšį, įvairias serverines.


Natūralus apšvietimas. Visi komplekso pastatai orientuoti taip, kad būtų maksimaliai išnaudojama dienos šviesa bei vietovės privalumai. Didžioji dalis biurų pastato bus orientuota į pietryčių pusę, jo fasadas žvelgs į judrią Ulonų gatvę. Toks išdėstymas leis biurų pastatui gauti rytinę, pietinę ir vakarinę saulės šviesą, todėl darbo aplinka biuruose bus šviesi bei maloni. Pastato nuomininkai mėgausis erdve ir gražiais vaizdais pro langą.
Natūralus vėdinimas.  Natūralios ventiliacijos stoka sukelia turbūt didžiausią diskomfortą žmonėms, dirbantiems senesnio tipo biurų pastatuose. Būtent todėl projektuojant naująjį verslo centrą nutarta įrengti ne tik modernias  automatizuotas ventiliacijos sistemas visose darbo zonose, bet  taip pat atveriamus langus. Taip bus galima natūraliai vėdinti patalpas, ir kiekvienas, dirbantis pastate, turės galimybę įkvėpti gaivaus oro, tiesiog atverdamas savo kabineto langą.

 

BMS (angl. Building Management System) – sumontuota šiuolaikiška pastato valdymo sistema, kompleksiškai valdysianti ir stebėsianti visus elektromechaninius pastato įrenginius, elektros tinklus ir inžinerines sistemas. Tai garantuos nepriekaištingą jų darbą ir ekonomišką komunalinių paslaugų vartojimą.
Liftai. Pastate bus sumontuoti iš viso keturi greitaeigiai liftai: trys keleiviniai ir vienas pritaikytas tiek keleivių, tiek krovinių gabenimui. Aukšto lygio techninės charakteristikos garantuos nenutrūkstantį ir saugų liftų darbą. Novatoriška liftų valdymo sistema suteiks garantiją, kad įmonių darbuotojams ir svečiams  nereikės stoviniuoti prie durų laukiant.

 

Patikima apsaugos sistema. Komplekso projekte – stebimi įėjimai į teritoriją, bendri kontroliuojami įvažiavimai iš Verkių bei Ulonų gatvių. Antžeminės automobilių stovėjimo aikštelės vakarais bus gerai apšviestos, jų dalis, skirtas tik nuomininkams,  atitvers apsauginiai barjerai. Įvažiavimus ir įėjimus į požeminę stovėjimo aikštelę planuojama nuolat kontroliuoti. Į biurų pastatą lengvai bus galima patekti tik per centrinį įėjimą bei registratūrą. Visi, taip pat ir pagalbiniai, įėjimai į pastatą bus stebimi bei kontroliuojami apsaugos darbuotojų, kuriems padės elektroninės kortelių ir stebėjimo sistemos. Be to, įrengtose vaizdo kamerose bus matomas visas pastato perimetras bei fasadas.
Lanksti patalpų planavimo sistema

 

Nauja biurų aptarnavimo sistema.
„North Star“ verslo centre bus įgyvendinta visiškai nauja pastato aptarnavimo sistema, neapsiribojanti dažniausiai kylančių eksploatacinių klausimų ir problemų sprendimu. Nuomininkams bus sudaryta galimybė naudotis daugybe papildomų paslaugų: biurų aptarnavimo, individualios apsaugos, biurų valymo, įrangos nuomos ir pan. Šių paslaugų teikimą užtikrins pastato valdytojas, savarankiškai arba konkurso būdu atrinkdamas geriausias sąlygas siūlančius rangovus.
Nuomininkų aptarnavimo valdymui skirta specialiai pastatui sukurta internetinė sistema bei „vieno skambučio“ principu veikiantis ryšio tinklas.


Patogi vieta – sutaupytas laikas jūsų verslui.
Naujojo verslo centro vieta – tai savotiška riba tarp šiuolaikiško gyvenamojo rajono ir judrios centrinės sostinės zonos. Verslo centras įsikurs prie vieno iš pagrindinių įvažiavimų į atgijusį Šiaurės miestelį. Dvi sklypo kraštinės ribojasi su Ulonų bei Apkasų gatvėmis, priešingoje pusėje - su senąja Verkių gatve. Biurų pastatas bus aiškiai matomas ir lengvai atpažįstamas.
Naująjį kompleksą bus lengva pasiekti tiek automobiliu, tiek visuomeniniu transportu iš bet kurios miesto dalies. Atstumas nuo jo iki Vilniaus Katedros aikštės – vos 2 km, o Vilniaus senamiestis automobiliu pasiekiamas mažiau nei per 5 minutes. Visuomeninio transporto stotelė, pro kurią juda transportas pagrindiniais miesto maršrutais – vos už 150 m.
Strategiškai gera verslo centro vieta leidžia optimaliai patenkinti skirtingus išorinio bendradarbiavimo poreikius. Įmonių vadovai ir darbuotojai galės greitai pasiekti savo verslo partnerius bei klientus: visi pagrindiniai Vilniaus miesto biurų kompleksai bei valdžios institucijos išsidėstę iki 4 km atstumu nuo North Star biurų centro. Tai sukuria puikias galimybes efektyviam verslo bendradarbiavimui.
Judantys į verslo centrą ir iš jo dėl gerai išvystytos aplinkinių gatvių infrastruktūros išvengs ir didžiųjų Vilniaus centrinės dalies spūsčių.

 

Kontaktinis asmuo:

Austėja Čybaitė - Kučė,  tel. 8 609 65031, el. p. [email protected]

PARTNERIAI:

Apie mus

APUS TURTAS - ilgametę darbo patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti paslaugas nekilnojamojo turto srityje.

Kontaktai

Žalgirio g. 135, LT-08217, Vilnius
Telefonas 8 627 96 605
El. paštas [email protected]

Privatumas

Slapukų politika


Copyright © UAB APUS TURTAS 2008-2024